Disney Plus, Netflix, HBO Max czy Prime Video Porównujemy ceny i ofertę

Niemniej spory odsetek starszych treści występuje w 720p, a nawet 480p – tak samo, jak większość kanałów telewizyjnych. SkyShowtime to platforma VOD, która dopiero co wkroczyła na polski rynek i z tego też powodu zorganizowała robiącą wrażenie akcję promocyjną. Mianowice każdy nowy użytkownik, który zarejestruje swoje konto, będzie miał dostępną polityka tortur subskrypcję za połowę ceny wartości pierwotnej. Oznacza to, że będziecie musieli finalnie zapłacić tylko 12,49 zł za każdy miesiąc oglądania. Promocja ta kończy się 11 kwietnia 2023 roku i od tego momentu wszyscy nowi abonenci będą zaczynać od normalnej ceny. W ofercie Apple TV+ jest tylko jeden plan, który kosztuje 35 zł miesięcznie.

  • Spójność usługi na wielu platformach powoduje, że zmiana urządzenia nie powoduje problemów z obsługą.
  • Na platformie Netflix serial powrócił z 5-odcinkowym trzecim sezonem, który dostał najwyższą notę oraz certyfikat świeżości 100% od renomowanego serwisu Rotten Tomatoes.
  • Najbardziej znaną alternatywą dla Netflixa jest zdecydowanie HBO MAX.
  • Sytuacja wygląda podobnie w odniesieniu do danych wprowadzonych podczas niedokończonej rejestracji.

Wystarczyło bezczelnie skłamać, że Wiedźmin Netflixa jest mi obcy, a smętna konwersacja zaczęła być ciekawa i żywiołowa. Ludzie, którzy mi uwierzyli, mogli się ze sobą pokłócić, wymienić uwagami i bez ogródek wylać swój żal nad losem wierzchowca Płotki. Mieli w końcu do kogo mówić o sprawach, które są im lepiej znane. Scenarzyści Netflixa uznali, że podobna historia nie jest zbyt wymowna.

Netflix podnosi cenę abonamentu i obniża bitrate

HBO MAX cieszy się za to świetnymi produkcjami, których jakość i poziom jest doceniana przez wielu ludzi na całym świecie. Podobna do Netflixa platforma posiada swoje grono fanów na całym świecie. Znajdziecie na niej ogromną bibliotekę polskojęzycznych ue nie zamierza zmieniać porozumienia z brextem, juncker powiedział treści – głównie seriali, programów rozrywkowych i filmów. W bibliotece znajdziecie takie tytuły jak chociażby „Krucjata”, „Erynie” czy też „Goście”. Poza tym dostępne też są treści z teatrów, strefa dla dzieci, oryginalne produkcje, jak i telewizja.

Zapewne kojarzycie tytuły takie jak „Mandalorianin”, „Hamilton”, „Loki” czy też całą serię „Gwiezdnych Wojen”. W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Pod kątem oferty serwisowi jednak daleko do amerykańskiego giganta streamingu.

  • Dla osób lubiących czytać …najbogatsza i najciekawsza baza znajduje się właśnie pod szyldem Netflixa.
  • Dobrze mieć też coś w zanadrzu, jakiś film do obejrzenia na innej platformie lub zmagazynowane zaległości z kilku kanałów YouTube.
  • Musi ono obsługiwać przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację.
  • Tymczasem oferta Netflix od wielu miesięcy nie jest prosta i po ostatnich zmianach stała się wredna dla użytkownika.
  • W pierwszym sezonie serialu Assane planuje i przeprowadza serię kradzieży, które mają na celu zdyskredytowanie Pellegriniego.

Wykupując HBO MAX aż 3 osoby mogą jednocześnie mieć coś włączone na trzech różnych urządzeniach. Netflix, za taką samą cenę, oferuje możliwość oglądania seriali i filmów na jednym urządzeniu. Ma to znaczenie, ponieważ bardzo często ludzie zrzucają się na abonamenty i chcą z nich korzystać równocześnie. Podobne do Netflixa platformy zdobywają coraz więcej zwolenników. Netflix to serwis streamingowy, który działa na zasadzie abonamentu.

Deklarują, że woleliby zrezygnować z subskrypcji innych platform, gdyby musieli ograniczyć się tylko do jednej. W opublikowanym 4 października 2023 roku raporcie odniesiono się do wyników ankiety przeprowadzonej w lipcu na ponad dwóch tysiącach użytkowników w wieku 18–54. Choć badania dotyczą rynku amerykańskiego, są dobrym wskaźnikiem tego, co dzieje się na rodzimym poletku, paradoksalnie niewiele różniącym się od anglosaskiego odpowiednika. Możesz łatwo zmienić plan lub anulować członkostwo online w dowolnym momencie.

Darmowe odcinki na HBO Max

Zwłaszcza że Netflix intensywnie pracuje nad ograniczeniem możliwości współdzielenia konta. Na szczęście kiedy pojawia się pytanie, co zamiast Netflixa, szybko okazuje się, że wybór jest naprawdę ogromny. Najpopularniejsze platformy streamingowe mają wiele do zaoferowania i warto przyjrzeć się ich ofercie. Materiały dostępne w serwisie Netflix są różne dla poszczególnych rejonów i mogą ulegać zmianom na przestrzeni czasu. Masz dostęp do obszernej biblioteki tytułów zawierającej nagradzane Netflix Originals, seriale, programy, filmy pełnometrażowe, dokumenty i nie tylko.

W katalogu serwisu znajdują się wszystkie oryginalne treści (autorskie seriale CANAL+ i koprodukcje), a także nabyte na licencji seriale oraz filmy, które również emitowane są na kanałach CANAL+. Tylko na CANAL+ online zobaczymy takie seriale jak “Kruk”, “Belfer”, “Żmijowisko”, “Mały Zgon”, “Klangor” czy “Minuta ciszy”. Ta platforma zapewnia dostęp do 100 różnych kanałów telewizyjnych (np. Carton Network, Cinemax, AXN).

Kupując w internecie, uważaj na dark patterns

Od razu na początku zachęcam do zerknięcia na tabelkę podsumowującą wszystkie kluczowe informacje i porównującą Netflix oraz inne serwisy streamingowe – to dla tych, którzy nie chcą za dużo czytać. Jeśli jednak liczysz na szczegółowe omówienie oferty, to pod tabelką znajdziesz to, czego szukasz. Osoby, które korzystały z serwisu HBO GO i były z niego zadowolone, nie mają absolutnie żadnego powodu, by rezygnować z HBO Max. A czy ci, których HBO GO nie przekonywało, mają czego szukać w nowej usłudze tej firmy? Na pewno warto dać jej szansę – szczególnie, że poprawa dotyczy zarówno samego katalogu, jak i jakości wideo oraz działania aplikacji. Po uwagach Czytelników zdecydowaliśmy się uzupełnić listę o cztery istotne serwisy streamingowe z punktu widzenia polskich użytkowników.

Unijne rozporządzenie dotyczące infrastruktury…

Usługę opłacać można również w ramach Pakietu Apple One, co jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Na jednym koncie można utworzyć do pięciu profili dla dzieci i dorosłych oraz odtwarzać treści na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie. Aplikacja dostępna jest praktycznie na każdą platformę Smart TV, telefony, tablety i konsole. Jedna z najpopularniejszych platform streamingowych wciąż traci w oczach użytkowników. W 2023 roku Netflix zajął dopiero szóste miejsce, podczas gdy w 2021 była to druga, a w 2022 czwarta lokata. Jeszcze niedawny gigant serwisów spada więc sukcesywnie o dwa miejsca w dół.

Apple TV+ broni się wysoką minimalną jakością swoich seriali i filmów – mało kto bywa rozczarowany którymkolwiek tytułem. Na tej platformie można znaleźć wiele niedostępnych nigdzie indziej tytułów, a biblioteka filmów i seriali wciąż rośnie. Apple TV+ zapewnia świetną rozrywkę, oferuje kino akcji, kino przygodowe czy prognoza ekonomiczna dla 21 września-forex też różnego rodzaju dokumenty. Świetną sprawą jest też możliwość wypożyczenia lub kupna danego filmu, który aktualnie nie znajduje się w pakiecie. Ta opcja sprawia, że w Apple TV+ można znaleźć praktycznie każdy film czy serial. Z tego względu można znaleźć tam wiele seriali produkowanych z udziałem tej telewizji.

Poniżej najciekawsze propozycje baz filmów i seriali, które mogą konkurować z Netflixem. Player to kolejna platforma VOD, która poza serialami i filmami zapewnia też dostęp do telewizji. Niemniej jednak w ofercie zdecydowanie przeważają polskie treści – szczególnie seriale znane z telewizji. Część z was na pewno będzie kojarzyć chociażby „Komisarza Alexa”, „Na dobre i na złe” czy też „Przyjaciółki”. Tak jak wcześniej wspomniałem, jest też telewizja, a co za tym idzie również duża dawka sportu i treści dla dzieci. Apple TV+ to kolejna platforma VOD bazująca na oryginalnych treściach.

Internet w Sosnowcu: dlaczego warto wybrać usługę bez limitu?

Dla miłośników sportów też znajdzie się coś ekstra i jest to możliwość oglądania rozgrywek na żywo. Oczywiście baza filmów i seriali jest także rozbudowana, a wszystko zależy od wybranego pakietu. Cenę usługi ustalono na poziomie 24,99 zł miesięcznie oraz 198,99 zł w skali roku. Wszystkie tytuły dostępne są w jakości HD, choć platforma zapewnia, że pracuje nad jej podniesieniem do 4K. Wykupienie abonamentu umożliwia założenie do 5 profili użytkowników, w tym profili dla dzieci.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart